AnalizBitcoin

Türk Analist Bitcoin’in Son Durumu Hakkında Açıklamada Bulundu

Ünlü Türk analistten Bitcoin yorumu...

Bitcoin ve kripto para camiasının ünlü Türk analistlerinden olan Selcoin, kripto para piyasası üzerinde yaptığı öngörüler ve tahminler ile adından söz ettiriyor. Genellikle iddialarını doğru tutturan Selcoin, Bitcoin’in son durumunu değerlendirdi.

Özellikle Bitcoin’in 9000 dolar seviyesinin altına gerilemesi ile beraber düşüş trendine girildiğini ifade eden Selcoin, 9000 doların üzerine çıkılmadığı sürece trendin düşüş yönünde kalacağını sözlerine ekledi.

“9000 Dolar Önemli Bir Direnç”

Daha önce sıkça 9000 dolar vurgusu yapan Selcoin, Bitcoin’in bu seviye üzerine çıkmasından sonra trendin değişeceğine dikkat çekti. Bu seviye geçilmediği takdirde hala düşüş trendinde kalınacağını vurguladı.

“Önümüzdeki Ay Trend Değişebilir”

Bitcoin’de henüz bir trend dönüşümü olmadığının altını çizerek sözlerine devam eden Selcoin, önümüzdeki ay yükseliş trendinin başlayacağını öngördüğünü ifade etti.

Daha önceki açıklamalarında da Mayıs 2020’de olan Bitcoin yarılanma olayının erken fiyatlanmasının 2019 sonunda başlayacağını ifade eden Selcoin, 2020 yılının kripto para sektörü için altın bir yıl olacağını da sözlerine ekledi.

Ayrıca analistlerin Bitcoin’in 12 Aylık tahminini yaptığı içeriğimize burada ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin 3, 6 ve 12 Aylık Fiyat Tahmini
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu