binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin'de 2018 Dibini Bulan Analist, Bu Üç Altcoin İçin Yatırımcıları Uyardı!

Bitcoin’de 2018 Dibini Bulan Analist, Bu Üç Altcoin İçin Yatırımcıları Uyardı!

Smart Contracter, bazı altocinlerin yükselişlerini tamamladığını ve düşüş için hazırlandıklarını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in (BTC) 2018 yılındaki dibini önceden tahmin etmesiyle bilinen ve Smart Contracter takma ismini kullanan popüler analist, 2023 yılına yükselişle başlayan kripto piyasasının önünde zorlu geçecek birkaç hafta olduğunu söyledi.

Twitter hesabından altcoin yatırımcılarını uyaran ve Elliott Wave teorisini uygulayan Smart Contracter, pek çok altcoinin beş dalgalı rallilerini çoktan tamamladıklarını belirtti.

Bu teoriye göre, yükseliş eğilimi gösteren altcoin, beş dalgalı bir yükseliş trendinden geçtikten sonra muhtemelen bir düzeltme yaşayacaktır.

“Yatırımcılar özellikle altcoinler olmak üzere kripto paraların son birkaç haftadır zirveye çıktıklarından oldukça emin olduktan sonra daha da yükselmesini bekliyor.

Kelimenin tam anlamıyla her yerde, en önemlisi de Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hariç tüm altcoinlerin piyasa değerini temsil eden TOTAL3 grafiğinde ve diğer grafiklerde her gün beş dalga yükselişin tamamlandığını görüyorum.” 

Analist, yükselişini tamamladığını düşündüğü beş altcoinden Avalanche (AVAX), Chainlink (LINK) ve Cosmos’u (ATOM) inceledi.

İlk olarak Avalanche’ye bakan analist, AVAX’ın sekiz saatlik grafikte beş dalgalı bir yükselişi tamamladığını belirterek AVAX’ın muhtemelen 15 dolar seviyelerinde bir düzeltme yapacağını tahmin ettiğini gösteren bir grafik paylaştı.

Yazım esnasında AVAX 20,17 dolardan işlem görüyor.

İkinci olarak Chainlink’i inceleyen analist paylaştığı grafikte LINK‘in de beş dalgalı yükselişini tamamladığını ve muhtemelen 6 doların biraz üzerinde kalacak şekilde bir geri çekilme yaşamaya hazırlandığını gördüğünü ifade etti.

Yazım esnasında LINK 6,99 dolardan işlem görüyor.

Son olarak Cosmos‘u analiz eden Smart Contracter, ATOM’un da beş dalgalı yükselişini tamamladığına inanıyor.

Yazım esnasında ATOM 13,28 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail