binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin'de 350.000 Dolar Bekleyen Ekonomist Aldığı İki Altcoini Açıkladı!

Bitcoin’de 350.000 Dolar Bekleyen Ekonomist Aldığı İki Altcoini Açıkladı!

Bitcoin'de 350.000 dolar bekleyen ünlü ekonomist, BTC dışında Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) da aldığını belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Uzun süredir insanlara Bitcoin almalarını tavsiye eden “Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı ve ekonomist Robert Kiyosaki, BTC fiyatına ilişkin yükseliş duruşunu korurken BTC dışında iki büyük kripto paraya olan beklentilerini açıkladı.

Bu noktada X hesabından paylaşım yapan Kiyosaki Bitcoin’in 25 Ağustos 2024’e kadar 350.000 dolar olacağını tahmin ettiğini ve bu yöndeki yönündeki tahminlere katıldığını belirtti.

Bitcoin dışında Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) da aldığını belirten ünlü isim BTC ,ETH ve SOL‘un yükselişlerine devam edeceğine inandığının söyledi.

ABD ekonomisinin yönetimden dolayı daha da kötüye gideceğini belirten Kiyosaki, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri gibi alternatif varlıkların yatırımcıları bu durumdan koruyacağını düşünüyor.

Son olarak ABD Başkanı Joe Biden’ı , Hazine Bakanı Janet Yellen’ı ve FED Başkanı Jerome Powell’ı eleştiren Kiyosaki şunları söyledi:

“Bitcoin’in 25 Ağustos 2024’e kadar 350.000 dolar olacağı yalan değil. Bu bir tahmin.

Bitcoin’in 2024’te 350.000 dolara ulaşacağından eminim ama bu sadece bir hedef.

Daha fazla Bitcoin, Ethereum ve Solana almaya devam ediyorum çünkü fiyatlarının artmaya devam edeceğinden oldukça eminim.

Neden bu kadar eminim? BTC, Ethereum ve Solana’dan emin olduğum için mi? Cevabım hayır.

Benim güvendiğim şey liderlerimizin, Başkan Biden’ın, Hazine Bakanı Yellin’in ve FED Başkanı Powell’ın beceriksizliğidir. Bu üçü gerçek hayattaki 3 Ahbap Çavuşlar ve eminim ki onların beceriksizliğine çok güveniyorum. Dikkatli ol. Daha fazla Altın, Gümüş, Bitcoin, Solana ve Ethereum satın alın.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail