BitcoinHaberler

Bitcoin’de Beklenen Toplantı Başladı! Buradan Canlı Olarak İzleyebilirsiniz!

Beklenen toplantı başladı.

Bir haftadır beklenen toplantı başladı. Circle’dan Jeremy Allaire, FTX’ten Sam Bankman-Fried, Bitfury’den Brian Brooks, Paxos’tan Chad Cascarilla, Stellar’dan Denelle Dixon ve Coinbase’den Alesia Hass Kongre’de konuşacak. Aşağıdaki linkten toplantıyı canlı olarak  izleyebilirsiniz.

Neler Olmuştu?

Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi başkanı Maxine Waters 8 Aralık’ta yapılacak oturumda, önde gelen ABD’li kripto para şirketlerinin de bilgisine başvurulacağını ifade etmişti.

Buna göre bazı borsa CEO’ları Temsilciler Meclisindeki oturum için tanık listesinde yer aldı.

Bugün Kongre’de yapılması planlanan oturumun konusu şu şekilde; “Dijital Varlıklar ve Finansın Geleceği; Amerika Birleşik Devletleri’nde Finansal İnovasyonun Zorluklarını ve Faydalarını Anlamak.”

Toplantı sırasında Circle’dan Jeremy Allaire, FTX’ten Sam Bankman-Fried, Bitfury’den Brian Brooks, Paxos’tan Chad Cascarilla, Stellar’dan Denelle Dixon ve Coinbase’den Alesia Hass’in bilgilerine başvurulması bekleniyor.

FTX’den Sam Bankman-Fried, Kongre’nin önünde ifade vermekten onur duyduğunu açıklmıştı.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Anliyan varmı durumu bildirin lutfen


Başa dön tuşu