Bitcoin

Bitcoin’de Beklentiler Yükseliyor: Yatırımcıların Beklentisi 10.000 Dolar

Bitcoin bugün beklendiği gibi 8.800 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin fiyatında bugün 8.800 dolar beklentisi gerçek oldu. Sabah yayınladığımız içerikte Bitcoin fiyatında 8.800 dolar beklentisi olduğunu yazmış ve beklentilerin yüksek olduğundan söz etmiştik. Kısa vadede yükselişe yeniden geçmeyi başaran Bitcoin, görünen o ki kısa süre içerisinde 10.000 dolar seviyesine doğru hareket edecek gibi görünüyor. Uzun vadede 10.000 dolar ve daha fazla yüksek beklentiler olmasına rağmen, şimdilik kripto para analistleri sessizliklerini bir süredir korumayı sürdürüyorlar.

Bitcoin’i yükselten sebeplerden bir tanesi olan yatırımcıların piyasaya güvenmesi olsa da, bugünlerde kripto para birimi balinalarının hareket ediyor oldukları iddia edilmekte. Bu balinaların piyasada çok daha fazla güç kazandıkları ve daha fazla alım yaparak 10.000 dolara doğru hareket ettirebilecek oldukları belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu