binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin’de “Coinbase ve Kore Primi” Ne Durumda? CryptoQuant Analistleri Yorumladı, BTC Fiyatına...

Bitcoin’de “Coinbase ve Kore Primi” Ne Durumda? CryptoQuant Analistleri Yorumladı, BTC Fiyatına Etkisini Açıkladı!

Analist, Kore Prim Endeksi'nde aşırı ısınmanın olmamasının BTC'nin yatay yada veya yukarı yönlü bir harekete hazır olduğunu gösterdiğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin dün yaşadığı yükselişle 53.000 doların üstüne çıkarken sonrasında da bir düzeltme yaşadı.

BTC son günlerde volatil hareketlerine devam ederken, CryptoQuant analistinden olumlu bir Bitcoin raporu geldi.

BTC Coinbase Premium Endeksini ve Kore Premium Endeksini inceleyen CryptoQuant analisti, Coinbase Premium Endeksinin pozitif, Kore Premium Endeksi’nin de %3,53 seviyesinde olduğunu söyledi.

Bu noktada Coinbase Premium Endeksi’nin Bitcoin için olumlu olduğunu ve bu durumun ABD’li yatırımcıların piyasa duyarlılığının hala iyi olduğunu gösterdiğini belirten analist Kore Prim Endeksi’nde de aşırı ısınmanın olmadığını söyledi.

Analist, Kore Prim Endeks seviyesinin ise BTC için yatay yada yukarı yönlü bir harekete hazır olduğunu gösterdiğini belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Coinbase Premium Endeksi olumlu, ABD’li yatırımcıların piyasa duyarlılığının hala iyi olduğunu gösteriyor.

Tipik olarak kısa vadeli aşırı ısınmayı tanımlayan Kore Premium Endeksi de, geçen haftaki %1,5 seviyesinden şu anda %3,53 seviyesinde ancak aşırı ısınma seviyelerinde değil.

Sonuç olarak, olumlu Coinbase Premium Endeksi, ABD yatırımcı duyarlılığının iyi olduğunu gösteriyor ve Kore Premium Endeksi’nde aşırı ısınmanın olmaması, BTC’nin yatay bir harekete veya daha fazla yükselişe hazır olduğunu gösteriyor.

Bu noktada Korea Premium Endeksi %5’ten fazla aşırı ısınma gösterene kadar altcoinlerin yükselişine devam etmesi muhtemel. “

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail