Bitcoin

Bitcoin’de Düşüş: Fiyat Yine Geriledi!

Bitcoin fiyatı beklenmedik bir şekilde yeniden geriledi.

Piyasa hacmi 300 milyar doları geçen kripto para piyasasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Bitcoin bugün gün içerisinde beklenenden daha farklı bir fiyat seviyesine geriledi ve 10.000 dolar beklentisi azaldı. Bitcoin fiyatı 9.700 dolara kadar gerilerken, çok sayıda yatırımcı fiyatın 9620 doların altına düşüp düşmeyecek olduğunu merak ediyor.

Bitcoin fiyatını düşüren en önemli sebeplerden bir tanesinin yatırımcıların geri çekilmesi değil, balina eylemlerinin olduğu, bu eylemler dolayısı ile piyasada ciddi krizlerin yaşanmasa bile fiyat düşüşlerinin gündeme geldiği ifade ediliyor.

Bitcoin fiyatında yaşanan düşüşler nedeniyle çok sayıda kripto para birimi sahibi elindeki Bitcoin varlıklarını ani panik dolayısı ile satışa sunuyor. Yatırımcıların panik yapmaması, beklemesi öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu