AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin’de Gözler Haftalık Kapanışa Çevrildi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Bitcoin'de son durum ne?

Yeni rekor sonrası dinlenmeye çekilen Bitcoin’de gözler haftalık kapanışa çevrildi. Geçtiğimiz haftalık kapanışın 60.000$’ın üzerinde olması Bitcoin’de ATH’nin gelmesinin tetikleyen en önemli unsur oldu.

Haftalık olarak baktığımızda, bu haftaki geri çekilme ile birlikte bu seviyenin destek olarak test edildiğini gözlemliyoruz.

60.000$ kırıldıktan sonra bu seviye altında hiç gün kapanışı görmemiz pozitif bir veri olsa da, haftalıkta oluşan ters hammer mumu biraz can sıkıcı görünüyor. Bu tarz ters hammerlar trend dönüşü olarak kabul edilse de, 60.000$’ı takip etmeye devam edeceğiz. Bu seviye altında günlük bir kapanış görmediğimiz sürece trendin yönü yukarıdır.

Haftalık kapanışın 60.000$’ın üzerinde olması durumunda Bitcoin ve altcoinlerdeki yükseliş beklentimizi korumaya devam edeceğiz.

Haftalık kapanışın 60.000$’ın altında olması durumunda, 51.800$ ana desteğimiz olacaktır.

7 gün sonra aylık kapanış var. Bitcoin’e aylık olarak baktığımızda, çok bullish bir tablo olduğunu görüyoruz. 7 gün sonraki aylık kapanışın 58800$ üzerinde olması, bol yeşilli bir kasım ayı geçirmemizi sağlayacaktır.

Haftalıkta oluşan ters hammer mumu, ve 7 gün sonraki aylık kapanış, bu hafta 51800$ ile 58800$ arasında bir dalgalanma yaşayabileceğimiz izlenimi verse de, bu tarz bir düşüşün diğer verilerle desteklenmediğini için çok olası olmadığını değerlendiriyoruz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu