Bitcoin

Bitcoin’de Hayal Kırıklığı: Yatırımcılar Tepkili

Kripto para birimi Bitcoin'de yatırımcılar bir kez daha hayal kırıklıklarına maruz kaldı.

Bitcoin dün 10.100 dolar seviyesinin üzerine yükselerek rekora doğru koşma umudu yaratmış, ancak bu beklenti doğru çıkmamıştı. Kripto para piyasalarında yaşanan büyük yükseliş sonucunda yatırımcılar 15.000 dolar beklentisi ile hareket ederken, bir yandan ise yatırımcıların büyük bölümü kripto para birimleri konusunda soru işaretlerine yanıt aramaya başlamışlardı.

Bitcoin bugün yeniden rotasını düşüşten yana kullanmaya başladı ve 9.700 dolar seviyesine kadar düşüş yaşadı. Kripto para biriminde yaşanan bu kritik düşüş sonucunda çok sayıda yatırımcı kararsızlık yaşarken, bazı yatırımcılar ise hayal kırıklığı yaşadıklarını ve bu düşüşlerin kendilerini büyük oranda etkilediğini belirtti.

Daha önceki birçok analizimizde bir geri çekilme olabileceğini defalarca kez kaleme almıştık.
Bknz: https://www.bitcoinsistemi.com/analiz/

Bitcoin’in yeniden yükselmesi için beklentide olan kripto para yatırımcıları ise 10.000 dolar beklentisinin ne zaman gerçek anlamda tekrar gerçek olacağı bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu