Bitcoin

Bitcoin’de Kötü Günler Yolda Mı? Fiyat 10.000 Doların Altına Düştü!

Kripto paraların değerinde %5'i aşan düşüşler yaşanıyor.

Bitcoin fiyatı bugün gün içerisinde yeniden düşüşe geçti. Binlerce insanın satın almak ve satış yapmak için arada kaldığı birkaç gündür yatırımcılar fiyat düşüşlerinin son bularak 10.700 dolardan sonra 11.000 doların üzerinde fiyat seviyelerini görmeyi bekliyordu. Bitcoin fiyatındaki düşüşün ardında neler olduğu konusunda farklı binbir çeşit iddia olsa da yatırımcılar bu dönemde balinaların ve ABD Başkanı Trump’ın FED’e yaptığı uyarıların bu konuda etkili olduğunu düşünüyor. Bitcoin’in 10.000 doların altına düşen fiyatının büyük bir düşüş rallisini tetikleyerek bazı kripto para analistlerinin 6.200 dolar beklentisine doğru gidip gitmeyecek olduğu hakkında soru işaretlerine sebep oldu.

Bitcoin fiyatındaki düşüşün ardında nedenler konusunda bazı iddialarda gün yüzüne çıkmaya başladı. Kripto para balinalarının büyük bir düşüş hamlesini tetikleyerek piyasayı zarara uğratması ve kendilerinin yüksek kar elde etmek için tekrar büyük oranlarda düşüşlere neden olarak sonrasında büyük yükselişlere neden olmalarının mümkün olabilecek olduğu iddia edildi.

Bu piyasayı yönetenler yatırımcılar değil, balinalar olduğundan kripto para biriminin fiyatında daha bir süre düşüşler görmek mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu