Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'de Testere Modu Açık! İşte Düşüşün Nedeni...

Bitcoin’de Testere Modu Açık! İşte Düşüşün Nedeni…

Takip et

Bitcoin sabah saatlerinde beklentilerimize paralel olarak 45.000$ seviyelerine ulaştı.

45.500$’dan ret yiyen Bitcoin dün belirttiğimiz 41.800$ ve 43100$ bandının hemen üstüne kadar tekrar geriledi.

23 Ocak’tan itibaren yükselen Bitcoin’in bir miktar geri çekilmesi makul karşılanmalı. Ne yazık ki soluksuz düşen piyasa dinlenmeden ve düzeltme yapmadan yükselmiyor.

Grafikte belirttiğimiz bandın üstünde kaldığımız sürece yükseliş beklentimizi koruyacağız. Zira bu bir ölü kedi sıçraması olsa dahi yeniden 50-55.000$ bandının test edileceğini düşünüyoruz.

Testere Modu: On

Market açıkça kaldıraçtan uzak durun mesajı veriyor. Zira son dönemde market yapıcının kaldıraçlı oyunculara nefes aldırmamak için testere modunu açtığını gözlemliyoruz.

Yeterli miktarda short biriktiğinde yükselen, longlar öne geçtiğinde ise düşen bir piyasa izliyoruz.

45,500$’dan yaşanan düşüşe baktığımızda da benzer bir tablo görüyoruz.

Aşağıdaki fonlama grafiğinde  longcuların öne geçmesiyle düşüşün başladığını ve Bitcoin’in 2000$’lık bir geri çekilme yasadığını görüyoruz.

Eğer yatırımcılar buranın dip olduğunu düşünür ve longlamaya devam ederlerse, onları pes ettirene kadar daha fazla düşebiliriz. Bu nedenle yatırımcıların bir gözü fonlama oranlarında olmalı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mutlu

Kaldırsınlar Kaldırac sistemini bu ne böyle bir ürünün fiyatlanması arz talebe göre değil kaldırac oranına göre belirleniyo sürdürebilir bir sistem değil

Anonim

Kesinlikle katılıyorum ☝️ ama kaldıraç kaldırılmaz kazandıkları şeyden neden vazgeçsinler

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları