binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBitcoin'de Volatilite Sürerken Yatırım Şirketi Ark Invest, Coinbase Hissesi Satmaya Devam Ediyor

Bitcoin’de Volatilite Sürerken Yatırım Şirketi Ark Invest, Coinbase Hissesi Satmaya Devam Ediyor

Yatırım şirketi Ark Invest Coinbase hisse satışına devam ederken yaptığı son İşlemde 25 milyon dolarlık hisse daha sattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cathie Wood’un Ark Invest’i yaklaşık 25,3 milyon dolar değerinde Coinbase hissesi sattı. Bu son satış, ARK Innovation ETF tarafından 145.048 Coinbase hissesinin elden çıkarılmasını ve ARK Next Generation Internet ETF tarafından 21.135 hissenin satılmasını içeriyor.

Ark Invest Coinbase Hisse Satışına Devam Ediyor: Son İşlemde 25 Milyon Dolarlık Hisse Satıldı

Ark Invest’in en son işlem başvurusu, firmanın son birkaç hafta içinde Coinbase hisselerinde 200 milyon dolardan fazla para kaybettiğini gören bir dizi yeni işleme ekleniyor.

Bu hamle, Ark Invest’in değişen piyasa dinamikleri karşısında portföyünü yeniden tahsis etmeye yönelik stratejik bir kararını yansıtıyor.

Son satışlara rağmen Coinbase’in hisseleri kayda değer bir büyüme yaşadı ve Çarşamba günü 152,24 dolardan kapanarak geçtiğimiz yıl %300’lük etkileyici bir artış gösterdi.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Coinbase, Yeni Bir Altcoini Listelemek Amacıyla Yol Haritasına Ekledi

ABD merkezli önde gelen bir kripto para borsası olan Coinbase, geleneksel finans kurumları için bir kripto varlık saklama kuruluşu olarak ilgi görüyor.

Coinbase’in, küresel bir yatırım yönetimi firması olan BlackRock için saklama görevlisi rolü de dahil olmak üzere stratejik ortaklıkları, onu dijital varlıkların gelişen ortamında önemli bir oyuncu olarak konumlandırdı.

Kripto para piyasası dinamik değişimler ve düzenleyici gelişmelerden geçerken, Ark Invest gibi kurumsal yatırımcılar dijital varlıklara olan yatırımlarını dikkatle yönetiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail