coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSıcak Gelişme: Coinbase, Yeni Bir Altcoini Listelemek Amacıyla Yol Haritasına Ekledi

Sıcak Gelişme: Coinbase, Yeni Bir Altcoini Listelemek Amacıyla Yol Haritasına Ekledi

Kripto para borsası Coinbase, listelemek için inceleme yapmak amacıyla yol haritasına yeni bir altcoin ilave etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dakika gelişmesine göre ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, listelemek için incelemek amacıyla yol haritasına Hivemapper (HONEY) altcoinini ekledi.

57 milyon dolar piyasa değeriyle küçük bir altcoin olan HONEY, herhangi bir büyük kripto para borsasında işlem görmüyor.

Bununla birlikte altcoin, 2022 yılının Aralık ayında gördüğü tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesinden %70 daha düşük bir bölgeden işlem görüyor.

İlgili Haber  Bitcoin Spot ETF İçin Odaklanılacak Yeni Tarih Belli Oldu: Sürece Yakın Kaynak Açıkladı

Altcoin geliştirici ekibi, kendi ifadeleriyle projelerini şöyle tanımlıyor:

“Kasım 2022’de faaliyete geçen Hivemapper (HONEY), Drive-to-Earn modeli aracılığıyla sokak düzeyinde yüksek hacimli 4K görüntüler toplayan katılımcılarını ödüllendiren merkeziyetsiz bir küresel haritalama ağıdır.

Görüntü toplama cihazları, sokak düzeyinde görüntü kaydeden bir kamera ve bir blockchain madencilik cihazının birleşimi olan 4k Dashcams şeklinde gelir. Böylece araç kameralarını kullanan kullanıcılar madencilik yapıyor ve Hivemapper’ın yerel kripto para tokenı HONEY ile ödüller kazanıyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail