Bitcoin

Bitcoin’de Yaşanan Düşüşler Endişe Sebebi Olmayabilir

Bitcoin'de yaşanan düşüşün endişe sebebi olmayabileceği, düşüşün kısa süre içerisinde yeniden toparlanabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Nexo

Kısa süre içerisinde %9.99 düşüş gösteren Bitcoin fiyatı yeniden yükselmeye başladı. Bitcoin fiyatında yaşanan düşüşlerin hemen ardından kripto para piyasasında bir süredir beklenmedik gelişmeler olmuş olsa da yatırımcılar bu dönemde endişeye kapılmadıklarını, fiyatın yeniden düşüşler ve yükselişler yaşayabileceğini, bu düşüşlerden fırsat kazanabilecek olduklarını düşündüklerini ifade ediyorlar.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında soru işaretleri bulunuyor olsa da, çok sayıda kripto para yatırımcısı bu konuda soru işaretlerine yanıt arıyor.

Bitcoin eğer ki kısa sürede 9.700 dolardan daha yüksek fiyat seviyesine yükselebilir ve 10.000 doları görebilir ise piyasadaki endişe son bulabilir. Ancak tabii halving olayı yaşanacak olduğu için bu yükselişlerin son evrede olduğunu unutmamak gerekiyor.

Bu konular ile ilgili kaleme aldığımız analizimizi inceleyebilirsiniz:

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi - Yatırımcıların Dikkat Etmesi Gereken Altın Kurallar

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı