Bitcoin

Bitcoin’de Yaşanan Düşüşler Endişe Sebebi Olmayabilir

Bitcoin'de yaşanan düşüşün endişe sebebi olmayabileceği, düşüşün kısa süre içerisinde yeniden toparlanabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Kısa süre içerisinde %9.99 düşüş gösteren Bitcoin fiyatı yeniden yükselmeye başladı. Bitcoin fiyatında yaşanan düşüşlerin hemen ardından kripto para piyasasında bir süredir beklenmedik gelişmeler olmuş olsa da yatırımcılar bu dönemde endişeye kapılmadıklarını, fiyatın yeniden düşüşler ve yükselişler yaşayabileceğini, bu düşüşlerden fırsat kazanabilecek olduklarını düşündüklerini ifade ediyorlar.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında soru işaretleri bulunuyor olsa da, çok sayıda kripto para yatırımcısı bu konuda soru işaretlerine yanıt arıyor.

Bitcoin eğer ki kısa sürede 9.700 dolardan daha yüksek fiyat seviyesine yükselebilir ve 10.000 doları görebilir ise piyasadaki endişe son bulabilir. Ancak tabii halving olayı yaşanacak olduğu için bu yükselişlerin son evrede olduğunu unutmamak gerekiyor.

Bu konular ile ilgili kaleme aldığımız analizimizi inceleyebilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi - Yatırımcıların Dikkat Etmesi Gereken Altın Kurallar
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu