Bitcoin

Bitcoin’de Yaşanan Fiyat Düşüşleri Ne Zaman Sona Erecek?

Bitcoin fiyatında düşüşler ne kadar süre devam edecek?

Bitcoin fiyatında fiyat düşüşleri ne kadar süre devam edecek? Bitcoin analistlerine göre son günlerde yaşanan fiyat düşüşleri bir süre daha devam edecek ve fiyatlar yatırımcıları bir süre daha memnun etmeyebilecek. Yatırımcılar bu dönemde fiyatların düşmesinden hiç memnun değiller ve giderek daha büyük bir düşüş yaşanmasından endişe ediyorlar. Beraberinde bazı kripto para balinası isimlerin satış hamlesine daha fazla ilgi gösterdikleri için 7.300 dolar ve altındaki bir fiyata düşüş yaşanmasının mümkün olabilecek olduğu iddia edilmekte.

Bitcoin fiyatının kısa vadeli olarak düşüşe devam edebilecek olduğu belirtilirken, analistlerin bu dönemde yapması gerekenin ise dikkatli olarak alımlar ve satışlarını takip altında tutmaları, olası bir satış hamlesi için kısa vadede satış yapmamaları öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu