Bitcoin

Bitcoin’de Yeniden Düşüş: 9.600 Dolara Geriledi

Bitcoin fiyatı gün içerisinde 9.900 dolar seviyesine yakın yerlerden 9.600 dolara geriledi.

Kripto para birimleri son dönemde yatırımcılarına dengesiz fiyat değişimleri yaratması ile adından söz ettiriyor. Birkaç hafta içerisinde hiç beklenmedik 255 dolar seviyelerine kadar yükseliş gören ETH’nin ardından Bitcoin 9.300 dolara kadar düşüş yaşamış ve daha sonrasında yatırımcılarını memnun etmeyen bazı düşüşler görmüştü.

Yatırımcılar bugün beklenmedik 9.600 dolar düşüşü ile beraber tekrar 200 dolar kadar bir değer kaybeden Bitcoin’in yeni rotasının neresi olacağı konusunda soru işaretlerine yanıt aramaya başladılar. Bitcoin’in kısa süre içerisinde -binlerce dolar değer kaybetmemesine rağmen- 1.000 dolar kadar bir değer kaybetmesi kısa vadede yatırımcıları oldukça fazla üzmüşe benziyor.

Bitcoin’i yükseltecek önemli bir faktör olarak görülen yatırımcıların kripto paralara güveni bu dönemde pek yüksek değil gibi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu