BitcoinHaberler

Bitcoin’de yeniden yükseliş başlıyor mu?

Bitcoin fiyatları hakkında ortaya atılmış onlarca farklı iddia, onlarca farklı yorum bulunuyor. Kripto paraların son birkaç haftadır sürekli olarak değişkenlik gösteren ve düşüş eğiliminde olan fiyatlarının durumu yatırımcılar açısından endişe ve risk olarak görülse de Bitcoin sahipleri yatırımların bu şekilde değer kaybetmesinin normal olduğunu ve bekleyen yatırımcıların kazançlı çıkacak olduğunu düşünebiliyor. Milyarder kripto para yatırımcıları bu konuda yaptıkları açıklamalarda korkuya gerek olmadığını, daha önceki durumuna göre Bitcoin’in hala daha değerli olduğunu ve bu değerin daha fazla artmaması için hiçbir neden ve gerekçe olmadığını açıkladı.

Bitcoin güçlenecek

Bu sene sonunda rekor kırması beklenen ve bu rekoru kısa süre içerisinde kırabilecek olduğuna inanılan BTC’nin 3 aylık periyot içerisinde nasıl bir final sergileyecek olduğu ise merak konusu. Asıl merak edilen ise Bitcoin yatırımcılarının gelecek birkaç haftalık sürede ne kadar değişime sahne olacak oldukları ve ne kadarlık fazla artışlar ile karşılaşacak oldukları yönünde.

  • Bitcoin fiyatları değişimini takip etmek için bitcoinsistemi.com’un takip araçlarını kullanabilirsiniz.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu