Ana SayfaBitcoinBitcoin'de Yükseliş Bekleyen Analistin Umudu Kalmadı! İşte Yeni Hedefi!

Bitcoin’de Yükseliş Bekleyen Analistin Umudu Kalmadı! İşte Yeni Hedefi!

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 20.000 dolar bandında yatay seyrine devam ederken yatırımcılar BTC’nin ne zaman yükselişe geçeceğini merak ediyor.

Bu konuda uzmanlar farklı görüşlere sahip. Bazıları düşüş trendinin devam edeceğini, Bitcoin’in 20.000 doların daha da altına düşeceğini tahmin ederken bazıları ise 20.000 dolar bandında dibin bulunduğunu düşünüyor.

Bloomberg’in haberine göre, BTC’nin 20.000 doların altına düşebileceğini düşünenlerden biri olan Fundstrat Global stratejisti Mark Newton “Bitcoin’in daha fazla düşüş yaşayabileceğini söyledi.

“Kısa vadeli teknik göstergelerin çoğu, Bitcoin’in dibi bulmadan önce son bir kez daha düşüş yapabileceğini söylüyor.

Bu bağlamda Bitcoin’in 12.500 ile 13.000 dolar arasına kadar düşebileceğini düşünüyorum.

Bu düşüşün orta vadeli alıcılara uzun vadeli alımlar yapmak için mükemmel bir yer olmasını bekliyorum.”

Geçtiğimiz hafta yine Bitcoin’in fiyatıyla ilgili tahminini paylaşan Mark Newton, Bitcoin’in bir dip yaşadığını ancak beklenen büyük dibe henüz ulaşmadığını söylemişti.

Haziran sonuna doğru bir düzeltme görebileceğimizi belirten, Newton Bitcoin’in yaşadığı düşüşler sonrası verdiği kayıpları geri kazanabilmesi için BTC’nin 23.000-24.800 doların üzerine çıkması gerektiğini söylemişti.

İlgili Haber
Bitcoin'de Düşüşün Düzeltmesini Bekleyen Analist Takip Edeceği Seviyeyi Açıkladı!

Ancak düzeltme yapmayan Bitcoin, aksine gün içinde 20.000 doların altına kadar düştü.

Yazım esnasında BTC, son 24 saat içerisinde %4’lük bir düşüşle 20.000 dolar bandındaki hareketlerine devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

4 YORUMLAR

guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Bu piyasa da kaç yılımı doldurdum hep aynı ya hiç mi değişmez🤣10 k dolar hayalini verdiler 1200 dolarda 200 dolara çaktılar.30 k dolar hayalini verdiler 18 k dan 3 k ya çaktılar.sonra bu sezon 100 k 60/70 k dan çaktılar.Peki dipler? 200 dolarda herkes 1 doları bekledi.3k dolarda herkes 200 doları bekledi.şimdi ? Herkes ya 13 yada 3 k doları bekliyor 🤣Şaka gibi hep yeni yatırımcıları manipüle edip paralarını gasp eden bir piyasa bu ya🤣Hayır alan adam alt coine giriyor ne arzını biliyor ne bir şeye yaradığını biliyor niye aldın eğ şimdi 6 tane 0 var 1 dolar olcak.He kardeşim olcak inşallah olacak 🤣Üzügünüm ama bazıları batmak zorunda ki birileri kazansın.Öyle bir kaç analistim diyen dip şura bura dedi diye olmuyor 🤣 Zaten iyi para kazansalar ya ne diye gazeteci şucu bucu yada analist olacaklar ben gibi balinaların çoğu gibi cool takılırlar.Neyse he kardeşim daha düşecek 1 dolarmış dip bekle 🤣 dirence gelince eline verirler tepeyi görürsün en azından 🤣🤣🤣

BAKİ

Borsalar Terra LUNAYI destekleyen ece müşterilerini destekleseydi BÖYLE PİYASA OLMAZDI MİLET ÇEKİNGEN VE KORKUYOR NERDEN ALSAN DÜŞÜYOR

Göksel

Bu sene 13k’da dip yapar, 2024 yarılanmasında 45k yı görür. 2025te de TP yapıp 200k yı bulur

Anonim

Biz bunu biliyoruz zaten başka değişik bir şey varsa onu okuyun.

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları