Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'deki Ani Düşüşün Nedeni Bu Mu? Binance Zararları Telafi Edeceğini Duyurdu!

Bitcoin’deki Ani Düşüşün Nedeni Bu Mu? Binance Zararları Telafi Edeceğini Duyurdu!

Binance'ten yeni açıklama geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bazı Avustralyalı kullanıcıların Binance’deki vadeli işlemlere erişiminin kapatıldığı ve pozisyonların toplu olarak likidasyona uğradığına yönelik iddialar Bitcoin’de kısa süreli bir endişe yaşanmasına neden oldu.

Binance’den konuya ilişkin açıklama geldi.

“Ekibimiz Binance’te Avustralyalı olup yanlışlıkla büyük yatırımcı (6,8 milyon dolardan fazla yatırım yapan) olarak etiketlenen az sayıda kullanıcı tespit etti.

Avustralya yönetmeliği uyarınca bu kullanıcıları bilgilendirmemiz ve kendi türev pozisyonlarından herhangi birini derhal kapatmamız gerekiyordu.

Hali hazırda etkilenen tüm kullanıcılarla iletişime geçtik.

Bu kullanıcıların Binance’te türev alım satım yaparken maruz kaldıkları tüm zararları tamamen tanzim edeceğiz.”

Binance’in bu kullanıcıların pozisyonlarını kapatırken oluşan panikle birlikte %3’e yakın sert bir düşüş yaşandı. Binance’ten gelen açıklama sonrası Bitcoin yeniden 24.000$’ın üzerine çıkmaya çalışıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları