Ana SayfaBitcoinBitcoin'deki Aylık Kapanışları Nokta Atışı Bildi! Ekim Tahmini Tutacak Mı?

Bitcoin’deki Aylık Kapanışları Nokta Atışı Bildi! Ekim Tahmini Tutacak Mı?

Takip et

Eylül ayında geniş bir bantta volatil hareketler sergileyen Bitcoin 39600$’a kadar düşmüş yatırımcıları tedirgin etmişti. Ekim ayında gelen yükselişlerle birlikte kayıpların büyük bir kısmı telafi edildi.

Ekim ayında Bitcoin’deki yükseliş %50’lere ulaşırken, gelen kar satışları ile birlikte fiyatın 58.000$’a kadar geri çekildiğini gördük. Ancak aylık grafiğe baktığımızda oldukça bullish bir tablo olduğunu görüyoruz.

Bu bağlamda teknik olarak Bitcoin’de yeni zirvelerin görüleceği ve parabolik yükselişin başlayacağı bir döneme gireceğimizi düşünüyoruz. Bu beklentimizin teknik olarak da desteklenmesi için aylık kapanışın 58800$ üzerinde olması yeterli olacaktır.

Aylık kapanışa sayılı günler kala Bitcoin’in yeniden 60.000$’ın üzerine çıkması pozitif bir veri olarak karşımıza çıkarken PlanB’nin Ekim ayı tahmini tutacak mı takip ediyor olacağız.

Bitcoin’e ilişkin yeni ATH beklentilerinin kırıldığı ve marketteki heyecanın kaybolduğu bir dönemde ay ay beklentilerini paylaşan PlanB iyi bir iş çıkardı.

Analist Haziran ayında yaptığı analizde, en kötü senaryoda dahi Bitcoin’in bu yıl 135.000$’a çıkacağını ifade etmişti.

PlanB’nin tahminleri şu şekilde idi; “Ağustos’da 47.000$’ın, Eylül’de 43.000$’ın, Ekim’de 63.000$’ın, Kasım’da 98.000$’ın, Aralık’ta 135.000$’ın üzerinde olacağız.”

Aylık kapanışlara baktığımızda kapanışların PlanB’nin tahminlerine çok yakın olduğunu ve söylediği rakamların üzerinde kapanışlar geldiğini görüyoruz.

Ekim’deki aylık kapanış yaklaşırken Bitcoin’in yeniden 60.000$’ın üzerine çıkması ve diğer teknik göstergeler PlanB’nin Ekim ayı tahmininin de başarılı olacağı konusunda bir fikir veriyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

İlgili Haber
PlanB Bitcoin İçin En Kötü Senaryosunu Açıkladı! "Aralık 135.000$"
İlgili Haber
PlanB'nin En Kötü Senaryosu
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Haydi bakalım…İnşallah!

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları