blank
AltcoinBitcoinEthereumHaberler

Bitcoin’deki (BTC) Ayı Flaması Korkuturken Grayscale Bu Altcoinleri Toplamaya Devam Ediyor!

Grayscale üzerinden altcoin alımları devam ediyor.

Sunduğu fonlar aracılığıyla kurumsal yatırımcılara Bitcoin ve diğer kripto para varlıklarına güvenli yoldan erişim imkanı sunan Grayscale üzerinden altcoin alımları devam ediyor.

ByBt verilerine göre kurumsal yatırımcılar son 24 saatte 519 ZEN, 967 LPT, 29990 LINK alırken, XLM, MANA ve BAT’da az miktarda satış geldi.

Kaynak: ByBt

Son 7 günlük değişme baktığımızda tablo çok daha pozitif görünüyor. Bitcoin ve major altcoinlerden çıkış yapan kurumsallar, 7 gün boyunca ZEN, XLM, MANA, LPT, FIL, LINK ve BAT topladı.

Bitcoin hakimiyetinin düşüşü devam ederken para altcoinlere akıyor. Bitcoin’deki kararsız duruşa karşı Ethereum’daki güçlü duruş dikkat çekiyor. 2541$ seviyesindeki zirvesini yeniden test etmek üzere 2500$ direncini kıran Ethereum’da yeni rekorlar gelecek mi takip ediyor olacağız.

Ethereum’daki güçlü duruş altcoinler için pozitif bir görünüm oluştursa da Bitcoin’deki teknik tablo pek iç açıcı değil. Pazar günü yaşanan sert düşüş sonrası oluşan simetrik üçgen formasyonu aşağıya kırıldı. Bitcoin’in deki bu tablo genel anlamda risk iştahını baskılıyor.

Bunun bir ayı flaması formasyonu olduğunu düşünen analistler yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.  Flamanın çalışması durumunda formasyon hedefi 45.000$ seviyelerini işaret ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu