Kripto HaberleriAnalizBitcoin'deki Düşüşü Doğru Tahmin Eden Analist, Toparlanma İçin Yeni Öngörüde Bulundu!

Bitcoin’deki Düşüşü Doğru Tahmin Eden Analist, Toparlanma İçin Yeni Öngörüde Bulundu!

Takip et

Bitcoin’in 10 bin dolarlı seviyelere düşeceğini tahmin eden HEX kurucusu Richard Heart, Kitco News’e verdiği çarpıcı röportajda BTC’nin ne zaman toparlanmasının beklendiğini açıkladı.

Ayrıca Bitcoin’in ABD’deki resesyonda nasıl bir performans göstereceğini de tahmin etti.

Richard Heart, Michael Saylor’a Seslendi

Röportaj, Heart’ın 10 bin küsür dolarlık BTC tahminine itibar etmeyen ve şu anda zararda olan insanlara seslenmesiyle başladı.

Heart, Michael Saylor, Three Arrow Capitals ve Celsius’u kaldıraç kullandıkları ve BTC’nin büyük yükselişine inandıkları için eleştirdi. Saylor’un sahibi olduğu MicroStrategy şirketinin %90 değer kaybettiğini açıklamıştı.

Heart’a göre, BTC geleneksel olarak her zaman yaklaşık %85 oranında düşmüştür. Ona göre, Saylor gibi yatırımcılar 17 bin dolara kadar olan kaçınılmaz düşüşü geciktirdi. Heart’a göre Bitcoin zaten bu seviyeden geri dönecekti.

İlgili Haber
El Salvador Maliye Bakanı'ndan Yeni Bitcoin Açıklaması!

Heart Bitcoin’in Geri Dönüş Senaryosunu Tahmin Etti

Bitcoin’in resesyon sırasındaki performansına ilişkin bir soruya verdiği yanıtta Heart, bu kripto paranın resesyon sırasında iyi performans göstermesini beklediğini açıkladı.

Ona göre kripto paralar, FED vergileri düşürmeye başladığında iyi performans gösterecek olan hisse senetleriyle güçlü korelasyon gösteriyor.

Pek çok uzman, arka arkaya yaşanan negatif GSYİH rakamlarıyla birlikte FED’in olağandışı bir faiz artırımına gitmesinin pek olası olmadığına inanıyor. Heart’a göre, bir noktada Fed tekrar para basmaya başlayacak ve kripto gibi riskli varlık sınıfları toparlanacak.

Heart, dünyanın en iyi performans gösteren varlığı olduğuna inandığı kripto varlıklarda volatilitenin ödenmesi gereken bir bedel olduğuna inanıyor.

Amazon’un 2000 yılındaki fiyat çöküşünü örnek göstererek, yüksek potansiyele sahip her varlığın yan etki olarak volatiliteye sahip olduğunu söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları