binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'deki Yükseliş Devam Edecek Mi? Sıradaki Hedef Ne? Önceki ATH’yi Bilen Analistler...

Bitcoin’deki Yükseliş Devam Edecek Mi? Sıradaki Hedef Ne? Önceki ATH’yi Bilen Analistler Açıkladı!

QCP Capital analistleri Bitcoin'deki yükselişin devam edebileceğini düşünüyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

60.700 dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin dün akşam büyük bir toparlanma göstererek bir kez daha 70.000 doları aştı.

Yazım esnasında 71.200 dolarda bulunan BTC, son 24 saatte %4,6 artış kaydetti. Bu artışta spot Bitcoin ETF’lerinin geçtiğimiz hafta yaşadığı güçlü çıkışların ardından net pozitif girişler kaydetmesi etkili olurken QCP Capital’den olumlu bir rapor geldi.

İlgili Haber  QCP Capital Analistlerinden Rahatlatan Bitcoin Raporu: "Bitcoin'de Boğa Bitmedi!" İşte Raporun Ayrıntıları!

Bu noktada QCP Capital analistleri Bitcoin’deki yükselişin devam edebileceğini düşünüyor. Zira analistler BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmaya ve psikolojik bir hedef olan 100.000 dolar seviyesine doğru yükselmeye hazırlanıyor olabileceğini söyledi.

Analistler, Bitcoin’in 70.000 doların üzerine çıkmasında Londra Menkul Kıymetler Borsası’nın Mayıs ayından itibaren hem Bitcoin hem de Ethereum (ETH)için ETN’leri başlatacağını duyurmasının ve varlık yöneticilerinin BTC’ye olan güçlü talebinin olduğunu ifade etti.

QCP Capital son olarak daha geniş bir makro riskten kaçış olmazsa, Bitcoin ve kripto için bir sonraki yükselişin kaçınılmaz olduğunu söyledi.

“Bitcoin yeniden tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmak ve uzun süredir beklenen 100 bin dolar seviyesine doğru bir basamak daha yükselmek üzere olabilir.

⁠Londra Menkul Kıymetler Borsası’nın Mayıs ayında BTC ve ETH için ETN alım satımına başlayacağına dair haberlerle birlikte BTC’ bir gecede 70 bin doların üzerine çıktı. Bu noktada BTC’de kesinlikle güçlü bir yükseliş momentumu var.

⁠Anekdot olarak, büyük bankaların varlık masaları, müşterilerden BTC spot ETF’lerine yönelik muazzam talep alıyor. Varlık yöneticileri ayrıca ‘portföy çeşitlendirici’ olarak BTC tahsislerini eklemeye devam ediyor.

Bu noktada daha geniş bir makro riskten kaçış olmazsa, bir sonraki yükseliş ayağı bu noktada kaçınılmaz gibi görünüyor.”

İlgili Haber  Bitcoin'deki ATH'yi Bilen QCP Capital Analistleri BTC ve Ethereum İçin Sıradaki Beklentilerini Paylaştı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail