Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'deki Yükselişi Fırsata Çeviren Madenciler 6.000 BTC Boşalttı!

Bitcoin’deki Yükselişi Fırsata Çeviren Madenciler 6.000 BTC Boşalttı!

Analist, Bitcoin madencilerinin BTC satmaya devam ettiklerini söyledi.

Takip et

2022 yılına düşüşle başlayan Bitcoin (BTC) ve kripto para birimleri Temmuz ayında toparlanmaya başlamış ve yükselişler kaydetmişti.

Kripto para birimleri yükseliş trendini devam ettiremese de, yaşanan kısa süreli yükseliş madencilerin kar elde etmesi için fırsat oldu.

Bu bağlamda kripto para piyasasındaki önemli isimlerden biri olan Ali Martinez, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Bitcoin madencilerinin son iki hafta içinde yaklaşık 6.000 BTC sattığını açıkladı.

CryptoQuant’tan aldığı verileri paylaşan Martinez madencilerin 5,925 BTC sattığını söyledi.


Madencilerin sattığı BTC’lerin değeri yazım esnasında yaklaşık 130 milyon dolar civarında.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Arcane Research bir rapor yayınlamıştı. Bu raporda, Bitcoin madencilik şirketlerinin Temmuz ayında sahip olduğu BTC‘lerin 6.500’ünü sattığı belirtilmişti.

Bu rakam, madencilik şirketlerinin faaliyetlerini sürdürmek için BTC’lerini satmak zorunda kaldıkları bir önceki aya kıyasla yarından az.

Zira madenciler bir önceki ay yani Haziran ayında 14.600 BTC satmışlardı.

İlgili Haber
Dipte Bitcoin Satan Madenciler Satışları Azalttı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Analarının xx xx hepsinin

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları