binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin'den Pozitif Ayrışan Bu Altcoin Yüzde 100'ü Aşan Yükseliş Yaşadı!

Bitcoin’den Pozitif Ayrışan Bu Altcoin Yüzde 100’ü Aşan Yükseliş Yaşadı!

Reddit'in Fortnite topluluğunun yerel tokeni Bricks (BRICK) %100'ün üzerinde bir yükseliş yaşadı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler tartışma programı Reddit’in Fortnite topluluğunun yerel tokeni Bricks (BRICK) için Ağustos ayında gelen Kraken listelemesi BRICK’in %50’den fazla yükselmesini sağlamıştı.

İlgili Haber  Kraken'den Gelen Listeleme Haberi Bu İki Altcoini Yükselişe Geçirdi!

BRICK için bu yükselişten sonra bir düşüş trendi başlamıştı. Son iki ayda %80’den fazla düşüş yaşayan BRICK son 24 saatte %110 artış kaydetti.

CoinMarketCap verilerine göre, fiyatla birlikte işlem hacmi de artarken işlem hacminin büyük kısmı Kraken’de gerçekleşti ve tüm borsalardaki rakam önceki 24 saatlik döneme göre %800 artışla 750.000 dolara yaklaştı.

Uzmanlar BRICK’teki fiyat artışını açıklayabilecek açık ve net bir katalizör bulunmadığını belirtti.

Uzmanlar ayrıca BRICK likiditesinin zayıf kaldığı konusunda uyarırken önemli yüksek oranlarda yükseliş yaşayan bir tokende var olan likidite eksikliğinin yatırımcılar için bir risk oluşturduğunu söyledi. Zira fiyat, likidite eksikliğinden dolayı yükselişte olduğu gibi ani bir şekilde düşebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail