AltcoinBitcoin

“Bitcoin’e Olan Akış Altcoinleri Kötü Etkileyebilir!”

Changpeng Zao, Binance'e Çin merkezli para akışı olduğuna dikkat çekti.

Binance CEO‘su Changpeng Zhao, attığı tweetle TokenAnalyts tarafından yapılan incelemeyi kaynak göstererek Huobi’den çıkan BTC miktarına vurgu yaptı. Huobi’den 24 saatlik döngü içerisinde 70 milyon dolarlık bir para çıkışına karşılık 37 milyon dolarlık girdi elde ettiğini dile getirdi ve Binance’e Çin merkezli para akışı olduğuna dikkat çekti.

“Para BTC’ye Akıyor”

Huobi’nin 24 saatte yaşadığı genel düşüşe karşılık Binance 82 milyon dolarlık girdi ve 39 milyon dolarlık çıktı ile Huobi’nin kaybettiği tüm müşterilerini toplamış görünüyor.

Çin merkezli kripto para yatırımcılarının Binance’e giriş yaptığı imasını yapan Zao, gelen yatırımcıların çoğunun Bitcoin’e para akışı yaptığını ve BTC hacminin giderek arttığına değindi. Buna bağlı olarak Bitcoin’e para akışının devam etmesi durumunda altcoinlerin iyice kötü bir döneme gireceğinin sinyalini verdi. Kaldı ki BTC akışı sadece Binance’te değil, BitMEX üzerinde de yoğun şekilde sürüyor.

Son dönemde iyice artan BTC hakimiyeti ve düşüş yaşayan altcoin fiyatları gösteriyor ki bu dönemde en güvenilir liman yine Bitcoin olarak görüldü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu