Bitcoin

Bitcoin’e Sahip Gençlerin Sayısı Artıyor

Bitcoin'e sahip olan genç nüfusun sayısında belirgin bir artış yaşanıyor.

Piyasada düşüşler olsa da yatırımcılar son günlerde Bitcoin’e daha çok ilgi gösteriyorlar. Kripto para birimlerinin değeri hakkında bazı orta yaşlı uzun vadeli yatırımcılar paniklemeye başlarken, genç yatırımcılar ise panik yapmıyor ve mevcut varlıklarını daha fazla arttırmayı düşünüyor.

ABD merkezli bir sosyal içerik sitesinde genç kullanıcıların her 3 kişiden 1’i kısa süreli yatırım yapmaya devam edecek olduğunu açıklarken, her 3 kişiden 2’si ise mevcut varlıklarını hiçbir şekilde panik olup satmayı 5.000 dolara kadar düşünmediğini ifade etti.

Bitcoin alanların giderek artan sayılarına rağmen bazı kripto para yatırımcıları ki bunlar özellikle orta yaşlı Avrupa merkezli kimseler ise kısa vadeli düşüşlere bağlı olarak panik yaparak ellerindeki kripto paraları satma konusunda karar vermeye yakın gibi duruyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu