AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin’e Yatıran Kazandı, Dolar Alan 3 Kuruş Kaybetti

Bitcoin sahibi yatırımcılar ile dolar sahibi olan yatırımcılar son günlerde ”hangisi daha fazla kazandırıyor?” tartışması üzerinden kavga ediyor, sözlü ifadeler ile birbirlerini eleştiriyor. Kripto para yatırımcısı bir insanın daha fazla kazandığını iddia eden Bitcoin yatırımcıları mevcut iken dolar yatırımı yapan yatırımcı kullanıcılar ise kendilerinin daha güvenilir ve daha fazla kazanç sahibi olduklarını iddia ederek Bitcoin yatırımlarının gerekli olan güveni vermediğini ve döviz üzerinden kazanç sahibi olmanın çok daha kolay olduğunu iddia ediyor.

Bizlerde son 7 günlük verileri inceledik ve kimin ne kadar kazandığını bilemesek bile kimin karlı, kimin zararlı çıktığını bulduk. 7 gün öncesinde dolar alan ve 7 gün öncesinde Bitcoin alan bir kullanıcının kazanıp kazanmadığı ile ilgili yaptığımız araştırma sonucunda Bitcoin yatırımcısı %1-10 oranında kar sahibi olurken, dolar yatırımcısının ise 1 dolarda 7 gün sonunda bugün itibari ile yatırımını bozması durumunda 3 kuruş kayıp yaşadığını ortaya çıkardık.

Dolar 7 Gün Önce 4.58 TL İdi, Bugün İse 4.55 TL

Dolar kuru bundan tam 7 gün önce 4.58 TL seviyesinden kapandı ve en düşük seviye 4.55 TL seviyesiydi. Gün boyunca 4.58 TL seviyesinde dolaşan dolar kuru bugün ise 4.58 TL seviyesi ile etkisini korudu. Bitcoin ise 7 gün önce 7384 dolar seviyesindeydi, bugün ise 7642 dolar dolar seviyesinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu