Bitcoin

Bitcoin’i 10.000 Dolara Çıkaracak Gelişme Ne?

Bitcoin bir süre sonra 10.000 doları görebilecek bir kripto para birimi olarak bilinse de ne zaman 10.000 dolar olacağı soru işaretlerine sebep oluyor.

Bitcoin fiyatı hakkında bazı soru işaretlerine yanıt arayan kripto para birimi sahipleri kısa ve uzun vadeli olarak neler olabileceğini de merak ediyorlar. Bitcoin fiyatında sürekli olarak son 15 gündür düşüşler yaşanıyor olması bazı yatırımcılara satışa zorladığı yorumlarına neden olsa da çok sayıda insanda kripto para birimi sahibi olmanın en uygun zamanının bugün olup olmadığını merak ediyor.

Bitcoin 10.000 dolar öncesinde neler görecek? Bu fiyat seviyesine kadar en önemli soru işaretlerinden bir tanesi de aslında bu. Bu konuda yatırımcılar kesin olarak neler olabileceğini öngöremedikleri için piyasa yatırımı konusunda soru işaretlerine henüz yanıt bulabilmiş değiller.

Bitcoin’i 10.000 dolar çıkaracak en önemli gelişmeler arasında Asya merkezli yatırımcıların kararları yatarken beraberinde ABD merkezli yatırımcıların kararları da mevcut. Ancak bunlardan daha önemlisi bu dönemde balinaların ne istediklerinden geçen bir karar.

Özellikle 2020’nin Mayıs ayında gerçekleşmesi öngörülen halving olayının erken fiyatlanması önümüzdeki birkaç ay içerisinde görülebilir ve bu etki BTC fiyatını ateşleyebilecek en önemli faktörlerden bir tanesi. Öte yandan ülkelerden gelen kripto para ve Blockchain hamlelerinin 2020 yılında faaliyete girmesi ile BTC fiyatının yeni rekorlar kırabileceği bile düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu