Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'i Düşüren BUSD 1$'a Yaklaştı! FUD Bitti Mi?

Bitcoin’i Düşüren BUSD 1$’a Yaklaştı! FUD Bitti Mi?

BUSD yeniden 1$ sınırında.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

New York Mali Hizmetler Departmanı’nın (NYDFS) Paxos’a yeni BUSD basmama emri vermesinin ardından ve BUSD’nin SEC ile karşı karşıya geleceği iddia edildi.

Bu sırada 1 dolara sabitliğini kaybeden BUSD’de sert satışlar gördük. Paxos tarafından yapılan açıklamada NYDFS’nin emrine uyulacağı ve yeni BUSD ihracının durduğu belirtildi ve tüm BUSD’lerin 1:1 oranında desteklendiği ifade edildi.

Bu açıklamalardan sonra BUSD itfaları Paxos tarafından başarıyla karşılandı. Paxos’un likidite sorunu olmadığının fark edilmesinin ardından BUSD yeniden 1$’a doğru yükselmeye başladı.

Haber saatimiz itibariyle BUSD 0,9997 seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

BUSD’de Paxos’ta 1$ olarak işlem görmeye devam ediyor. Borsalardaki küçük farklılıklar emir ve ticaret defterlerindeki hareketlerle ilgili olduğundan depeg olarak nitelendirilmemeli.

Binance CEO’su Cz, katıldığı bir söyleşi de BUSD’nin kendileri tarafından ihraç edilmediğini ve Paxos ile aralarında Binance markasını kullanma konusunda bir anlaşmalarını olduğunu ifade etti.

Paxos Pazartesi gününden itibaren yaklaşık 700 milyon dolarlık BUSD satışı ve çıkış gördü.

BUSD’den kaçış sırasında Bitcoin 21350$’a kadar gerilemişti. Haber saatimiz itibariyle BTC fiyatı 22170$

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları