Bitcoin

Bitcoin’i Yeni Satın Alanların Hedefi 9.800 Dolar

Bitcoin satın alan yeni Bitcoin yatırımcılarının kısa vadede beklentisi 9.800 dolar...

Kripto para birimi piyasası son dönemde giderek daha fazla yatırımcı kazanıyor. Yatırımcıların büyük kısmı ellerindeki kripto paraların gelecek yıllar içerisinde çok daha değerli olacağını bilirken, bir taraftan ise kripto para birimi piyasasında neler olabileceği konusunda soru işaretlerine yanıt arıyorlar. Bitcoin’de yakın bir dönemde 9.800 dolar beklentisi olan yeni Bitcoin yatırımcılarının bu konuda beklentileri birbiri ile doğru orantılı ilerliyor.

Bitcoin’de yaşanan son gelişmeler 8.800 dolara yükselmesi ile birçok yatırımcıyı zaten memnun etmişti. Birçok yatırımcı elindeki kripto para biriminde 9.000 doların üzerini görmek isterken, analistlere göre ise bu kısa süre içerisinde mümkün olabilecek bir gelişme.

Tom Lee, geçtiğimiz haftalarda beklentilerinin 2020’de yüksek olduğunu ve %100’ün üzerinde bir artış olabileceğini iddia etmişti. Diğer birçok analistte bu konuda Lee ve yatırımcılar ile hemfikir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu