Kripto HaberleriAnalizBitcoin'in 3.200 Doları Göreceğini Tahmin Eden Analistten Bitcoin ve Ethereum Hakkında İyimser...

Bitcoin’in 3.200 Doları Göreceğini Tahmin Eden Analistten Bitcoin ve Ethereum Hakkında İyimser Tahmin

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in altın ve dolar karşısındaki korelasyonu bir yana BTC’nin kripto piyasasındaki hakim rolü düşünüldüğünde aslında tüm değerlerin birbirini etkileyen bir ivmeye sahip olduğu görülüyor.

Özellikle Ethereum ile beraber güçlü bir ivme kazanan Bitcoin an itibarı ile 11.600 doların üzerinde işlem görüyor, ETH ise 390 dolardan alıcı buluyor. Çalkantılı dönemden geçen kripto paralar için analistler açıklamalar yapmaya devam ediyor.

SmartContracter adlı analist, ETH’nin yakında güçlü bir yükselişle 500 doları göreceğini iddia etti. Analiste göre ETH son haftalarda kripto para piyasasının lideri konumunda. Bu yönüyle ETH’de ortaya çıkabilecek bir fiyat artışı Bitcoin fiyatını da yukarı yönlü hareket ettirebilir ve BTC 13 bin ila 14 bin dolar seviyelerini görebilir.

Twitter’dan paylaştığı aşağıdaki grafikle Ethereum’un Elliot Wave’ye göre bir potansiyel ABC oluşturduğunu belirten analist, söz konusu dalganın 2. en değerli kripto para birimini 490 dolara taşıyabileceğini belirtti.

Bitcoin’le ilgili yaptığı yorumda ise lider kripto para biriminin 14 bin dolardan sonra 20 bin doları da göreceğini iddia etti. ETH’de olduğu gibi BTC söz konusu olduğunda da son derece iyimser bir tablo çizen analist, Bitcoin’in patlama noktasını gösterdiğini belirtti ve aşağıdaki grafiği paylaştı:

11 bin ve 11.300 dolarda çok sayıda destek noktası olduğunu belirten analist, bu seviyelerin alım yapılabilecek alanlar olduğunu ve Bitcoin rallisinin hala devam ettiğini iddia etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları