Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'in 7.500 Dolara Çıkması Umut Oldu

Bitcoin’in 7.500 Dolara Çıkması Umut Oldu

Takip et

Kripto para yatırımcıları 7.000 dolar seviyesinin altına kadar gerileyerek kendilerini endişeye sürükleyen Bitcoin’in yeniden 7.500 dolara çıkması ile 8.000 dolar umutlarının tekrar geri geldiğini belirttiler. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ve son olaylar hesaba katıldığında kripto para yatırımcıları istediklerini son dönemde bulamamış olsalar bile 7.500 dolar birçok kripto para yatırımcısı için son derece önem taşıyan bir seviye.

Bitcoin fiyatında yeni bir yükseliş beklentileri uzun süredir olsa da bu dönemde 7.500 dolara kadar yeniden bir yükseliş yaşanmış olması şaşırtıcı gelişmelerden oldu.

Bazı kimseler bu fiyat seviyesinden yatırımı uygun görüp yeni yatırım yaparken, bazılarına göre ise hemen ‘sevinmemek’ gerek.

Piyasa fiyatının tekrar 10.000 doları 2020 yılında göreceği tahmin edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları