BitcoinHaberler

Bitcoin’in (BTC) 1 Milyon Doları Görmesi Mümkün Mü?

Kraken'in iş geliştirme başkanı Dan Held'e göre ünlü kripto değerin 1 milyon doları görmesi son derece olağan. Peki, ama nasıl?

Beklenen Bitcoin boğa döngüsünün en çok kurumsal yatırımcıların etkisiyle tetikleneceği görüşü şu sıralar birçok analist ve trader tarafından dile getiriliyor. Kraken’in iş geliştirme başkanı Dan Held de böyle düşünenler arasında yer alıyor.

Bu seferki boğa döngüsünün öncekilere oranla çok daha güçlü olacağını düşünen Held, bu konuda en büyük etkinin kurumsal yatırımcılardan sağlanacağını belirtti. Birçok analistin 10 bin, 100 bin hatta 300 bin dolarlık fiyat tahminlerinin çok daha ötesinde bir yükseliş yaşanacağını düşünürken Held’e göre gelecekteki ekonomik gelişmelere bağlı olarak Bitcoin yatırımlarına yönelecek tonlarca insan sayesinde bu yükseliş 1 milyon doları bulabilir.

Yatırımının yaklaşık yüzde 90’lık bölümünü Bitcoin’den yana kullandığı bilinen Held son attığı tweetiyle Bitcoin modasının asla geçmediğine ve geçmeyeceğine inandığını belirtti. Held’e göre yeni trendler gelip geçiciyken Bitcoin her zaman yaşayan bir varlık olmaya devam edecek!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu