Bitcoin

Bitcoin’in Küresel Olarak Benimsenmesi Çok Uzak!

The Block Research araştırmasına göre Bitcoin'in küresel çapta kitlesel olarak benimsenmesinden çok uzaktayız.

2017 yılında rekor kırdığı dönemde çok sayıda insanın araştırdığı ve günümüzde çok daha fazla gündem olan ve o dönemden beri giderek daha fazla insanın araştırdığı Bitcoin, bugün için bile kitlesel olarak benimsenmekten çok uzakta görünüyor.

The Block Research araştırmasının sonucuna göre insanların Bitcoin’i benimsemeleri için mevcut durumun uygun olmadığı ve bu sebeple benimsenmediğine işaret edilirken, gelecekte de benimsenin benimsenmeyecek olduğu konusunda soru işaretlerinin mevcut olduğuna değiniliyor.

Bitcoin sahibi yatırımcı sayısının son dönemde artmıyor olması, mevcut yatırımcıların piyasaya olan güven sorunları ve 1 trilyon dolar hacim beklentisinin uzun yıllardır tutmayarak sürekli bir gerile-yüksel-yeniden gerile durumunun olması Bitcoin’in benimsenmesinin önündeki en büyük engel olarak gösterilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu