Kripto HaberleriBitcoinBitfinex Balinaları Bitcoin'de Büyük Dump Bekliyor!

Bitfinex Balinaları Bitcoin’de Büyük Dump Bekliyor!

Takip et

Putin’in Ukrayna krizine yönelik iyimser açıklamaları piyasalardaki ve Bitcoin‘deki risk iştahı yükseltse de herkes boğa modunda değil.

İlgili Haber
Putin Sinyali Verdi Bitcoin ve Piyasalar Yükselişe Geçti!

Bitcoin 40.000$ sınırında işlem görmeye devam ederken, Bitfinex balinalarının çok büyük bir düşüşe hazırlandığını görüyoruz.

Fiyat 40.000$’a çıkarken Bitfinex shortları da %234 oranında arttı bu son zamanlarda görülen bir günlük en yüksek artış.

Bu balinaların agresif Bitcoin shortlarına ilişkin geçmiş verilere baktığımızda, bazen dumpları önceden bildiklerini ve buna göre pozisyon aldıklarını bazen de terste kaldıklarını görüyoruz.

Bu veri tek başına dump geleceği anlamına gelmese de, birilerinin büyük bir dumpa hazırlandığını gösteriyor.

Bir analist Bitfinex shortlarındaki sert büyümeye dikkat çekerek, kapitülasyon geliyor yorumu yaptı.

Bu yoruma yanıt veren Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino bunun Bitfinex balinalarını ETH/BTC paritesindeki longları ile ilgili olabileceğini ifade etti.

Not* Bu veri marketin yönü hakkında tek başına bir anlam ifade etmez.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları