Kripto HaberleriHaberlerBitfinex ve Tether Eşler Arası Görüntülü Arama Uygulaması Olan Keet'i Başlattı

Bitfinex ve Tether Eşler Arası Görüntülü Arama Uygulaması Olan Keet’i Başlattı

Takip et

Kripto şirketleri Bitfinex ve Tether yeni bir iş alanına adım atarak eşler arası şifreli görüntülü arama (P2P) uygulamasını oluşturdu.

Kardeş şirketler Hypercore isimli şirket ile işbirliği yaparak eşler arası görüntülü arama uygulaması olan Keet’i başlattı.

Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino, Bitfinex ve Tether şirketlerinin Keet projesine şimdiye kadar 10 milyon dolar yatırım yaptıklarını ve yatırımlarına 100 milyon dolara kadar devam edeceklerini belirtti.

Keet uygulamasında kullanıcıların sesli ve görüntülü arama yapabilmesine, mesaj gönderimine ve dosya paylaşımına imkan tanınacak. Bu uygulamada kullanıcılar birbirini kriptogratik anahtar çiftlerini kullanarak bulabilecek ve bağlanabilecek.

Böylelikle tam bir güvenlik ortamı sağlanarak 3. tarafların bu görüntüleri ele geçirmesinin önüne geçilmesi amaçlanıyor.

Projenin 5 yıldır inşa edildiğine değinen CTO Paolo Ardoino sözlerine şu ifadelerle devam etti:

Üzerinde çalıştığımız proje, kullanıcıların uygulamalara erişmesine ve konuşma özgürlüğünü sağlamayı amaçlayan bir platformdur. Dinlenildiğinizden veya verilerinizin kaydedilmesinden korkmadan konuşabilir, paylaşım yapabilirsiniz.

Uygulamanın alfa sürümünün web sitesinden indirilebilir durumunda olup mobil uygulamasının kasım ayında piyasa çıkmasını planlanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Çok güzel haber.Umarım daha sonra Facebook veya google gibi abd kucağına oturmazlar….

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları