BorsaHaberlerKripto Para

Bitfinex’ten Büyük Temizlik!

Söz konusu kararın ardında düşük likiditeyi artırma ve kullanıcılara daha iyi bir ticaret deneyimi sunma niyeti yatıyor.

Ünlü kripto para borsası Bitfinex, 45 işlem çiftini delist edeceğini duyurdu. Borsadan yapılan açıklamaya göre söz konusu delist kararının gerekçesi düşük likiditeyi iyileştirme ve kullanıcılarına daha iyi bir ticaret deneyimi sunma isteği.

Buna göre 6 Mart 2020 Türkiye saati ile 13.00’ten itibaren şu işlem çiftleri kaldırılacak:

Ethereum’a karşılık: Fusion (FSN/ETH), Scorum (SCR/ETH), Credits (CSX/ETH), On.Live (ONL/ETH), Statis Euro (EUS/ETH), Atonomi (ATM/ETH), AidCoin (AID/ETH), Aelf (ELF/ETH), Auctus (AUC/ETH), DAOstack (GEN/ETH), Mithril (MIT/ETH), Seer (SEE/ETH), Yggdrash (YGG/ETH), Contentbox (BOX/ETH), Lympo (LYM/ETH), BnkToTheFuture (BFT/ETH), OKEX (OKB/ETH), Blockpass (PAS/ETH), Loom Network (LOO/ETH), Verge (XVG/ETH), MATRIX AI Network (MAN/ETH), FOAM (FOA/ETH), Tripio (TRI/ETH), Vetri (VLD/ETH), Nucleus Vision (NCA/ETH), Universa (UTN/ETH), Cortex (CTX/ETH).

Bitcoin’e karşılık: CommerceBlock (CBT/BTC), Edge (DAD/BTC), ORS Group (ORS/BTC), BLOCKv (VEE/BTC), Nectar Token (NEC/BTC), Nucleus Vision (NCA/BTC), Sentient Coin (SEN/BTC), Everipedia (IQX/BTC), POA (POA/BTC), Lympo (LYM/BTC), Hydro Protocol (HOT/BTC), YOYOW (YYW/BTC), Atonomi (ATM/BTC), AidCoin (AID/BTC), Medicalchain (MTN/BTC), Essentia (ESS/BTC).

DAI’ye karşılık: OmiseGO (OMG / DAI), 0x (ZRX / DAI).

Japon Yeni’ne karşılık: Verge (XVG / JPY).

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu