Kripto HaberleriHaberlerBitmain yüzde 324 oranında artış bekliyor

Bitmain yüzde 324 oranında artış bekliyor

Takip et

Bitmain sonunda Hong Kong borsasına halka arz için resmi başvurusunu yaptı. Başvuru ile birlikte dünyanın en büyük madencilik devi olduğunu bir kez daha hatırlatan üretim devi, yeni adımının sonucunda gelir beklentisinin %324 oranında olduğu ve bu oranın artmasının beklentiler dahilinde olduğu ortaya çıktı. Milyarlarca dolarlık kar elde etmesi ve milyarlarca dolarlık piyasa değerine sahip olmasının etkilerini en iyi kullanan şirketlerden bir tanesi olan Bitmain‘in bu adımı ile birlikte daha fazla insana gelir kapısı aralayacak olduğu belirtildi.

Her geçen yıl daha fazla ilgi görmesi ve daha fazla insanın halka arz beklentilerine konu olan madencilik devi, bu adımların sonucunda hem yatırımcılar tarafından, hem yakın çevre şirketlere yol göstermiş olacak ve diğer şirketler ile daha fazla şeffaf bir ortamda rekabet edebilecek.

Hong Kong’u seçti

Hong Kong borsasını halka arz için seçen madencilik ve üretim devinin bu adımı bölgesel olarak çok daha iyi adımların atılacak olduğunun sinyali olarak yorumlandı. Kimi madenciler ise bu adımın kendi işlerini daha fazla sekteye uğratacak olduğunu iddia etti.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları