BorsaHaberler

BitMEX borsasında 6.6 milyar dolarlık BTC işlem görüyor

Arthur Hayes’in CEO’su olduğu kripto para borsası BitMEX’in bugün toplamda 6.6 milyar dolarlık Bitcoin’i işlem görmesine aracılık ettiği ve kripto para konusunda daha fazla ilerleme kaydetmek istedikleri açıklandı. 6.6 milyar dolar seviyesine eşit olan 1.027.214.62 Bitcoin’in işlemde olduğu BitMEX borsasında binlerce farklı yatırımcının olduğu ve bu yatırımcıların kripto paralarını Bitcoin’de tutarken yönetmek için ise BitMEX borsasına güvenerek yatırımlarını bu borsa üzerinden yaptıkları açıklandı.

Milyarlarca dolarlık kripto paraların tek bir gün içerisinde değer kaybetmesi ve değer kazanması, yatırımcı oranlarının günden güne daha da fazla artarak çoğalması sonucunda BitMEX’in yakın bir gelecekte 7 milyar dolar değerinde Bitcoin işlem hacmine ulaşacağı tahmin ediliyor.

Bitcoin yatırımcılarının tercihi

BitMEX dünyada en fazla yatırımcıların tercih ettiği kripto para borsalarından birisi olarak binlerce yatırımcı tarafından kullanılırken, bazı kişiler ise farklı kripto para borsalarından yana tercihlerini kullanıyorlar.

  • BitMEX, Türkiye’den de insanların katılabildiği ve yatırımlarını yönetebilecek oldukları bir kripto para borsası olarak hizmet vermekte.
  • BitMEX dünyanın en güvenilir kripto para borsalarından sadece bir tanesi ve onlarca farklı kripto para borsası bulunmakta.
  • BitMEX borsası üzerinden paranızın 100 katına kadar işlem yapabiliyorsunuz ve BTC’nin düşüş yapmasından da para kazanabiliyorsunuz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu