Ethereum

BitMEX CEO’sundan Ethereum Hakkında Şok İfadeler

Kaldıraçlı kripto para borsası BitMEX‘in kurucu ortağı olan şirket CEO’su Arthur Hayes, Ethereum ile ilgili çarpıcı ifadelerde bulundu.

Ethereum hakkında yaptığı açıklamasında “Ether çift haneli bir shitcoindir (değersiz veya aldatmaca olan coin).” ifadeleri kripto para camiyasında şok etkisi yaşattı.

Ethereum’un son zamanlardaki düşüşünü, bir çok shitcoin projesinde yatırım toplamak için kullanıldığı ve ICO’ların topladığı fonları panik ile satmasıyla ilişkilendiren Hayes, “Bugün Ethereum fiyatı 200 dolar bandına doğru kayıyor hatta 2 haneli rakamları bile yakın zamanda görecektir” sözleri ile Ethereum yatırımcılarının tepkisini çekti.

Bu hafta 250 dolar seviyelerini gören Ether, 2018’deki en düşük seviyesini görmüş ve yatırımcılarını korkutmuştu. Ancak gün içerisinde 304 dolar seviyelerine kadar yükselerek kritik destek seviyelerinin üzerine çıktı.

An itbari ile 286 dolardan işlem gören Ethereum, Ocak 2018’de 1440 dolarlık zirvesinin oldukça gerisinde. Oran olarak bakıldığı zaman zirvesinin yüzde 80 daha aşağısında işlem gören ETH, senelik grafiğe bakıldığı zaman ise, tam 1 sene önce 300 dolar seviyelerinde işlem görüyordu ve 1 senelik yatırım yapanlara zarar ettirmiş durumda.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu