binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitMEX Eski CEO’su Arthur Hayes Yeni Bir Altcoin İsmi Verdi, Fiyatı İçin...

BitMEX Eski CEO’su Arthur Hayes Yeni Bir Altcoin İsmi Verdi, Fiyatı İçin Rekor Tahminde Bulundu!

BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes, Binance'in son Launchpool projesi olan Ethena (ENA) için cesur bir tahminde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerine yönelik çarpıcı açıklamaları ve analizleriyle dikkat çeken BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes, X paylaşımında Binance’in son Launchpool projesi olan Ethena’yı (ENA) radarına aldı.

Yakın zamanda piyasaya sürülen ve Binance dahil pek çok borsa tarafından listelenen bir DeFi projesi olan Ethena, %20’nin üzerine çıkan yükselişiyle kripto piyasasındaki popülerliğini artırdı.

BitMEX kurucu ortağı Arthur Hayes, ENA’nın popülaritesine dikkat çekerek yükseliş beklentilerini dile getirdi ve ENA fiyatı için 10 dolara giden bir yükseliş öngördü.

“Koreli Yatırımcılar Daha Devreye Girmedi!

ENA fiyatı için 10 dolarlık rekor tahminiyle DeFi projesine desteğini dile getiren Hayes, ENA’nın henüz Kore borsalarında listelenmediğini söyledi.

Hayes’e göre Kore’li yatırımcılar ENA listelemesi sonrasında ticarete başladığında ENA fiyatında güçlü bir yükseliş olabilir.

Arthur Hayes’in ENA fiyatı için 10 dolar paylaşımı sadece bir tahminden ibaret olup, yatırımcıların kripto para piyasasının doğası gereği değişken ve öngörülemez olduğunu göz önünde alarak Hayes’in tahminlerine ihtiyatlı yaklaşması gerekiyor. Bu nedenle yatırım kararlarınızı kendi araştırmalarınıza göre veriniz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail