binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitMEX Eski CEO'su İlk 10 İçinde Yer Alan Bu Altcoin İçin "Shit...

BitMEX Eski CEO’su İlk 10 İçinde Yer Alan Bu Altcoin İçin “Shit Coin” Benzetmesi Yaptı, Nedenini Açıkladı!

BitMEX eski CEO'su Arthur Hayes, bu sefer radarına Cardano'yu aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve kripto para birimlerine yönelik çarpıcı açıklamalarıyla bilinen BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes, bu sefer radarına Cardano’yu aldı.

Yakın bir tarihte Coin Bureau isimli Youtube kanalı ile röportaj yapan Hayes, Cardano (ADA) için “ilk Ethereum özentisi” benzetmesinde bulundu.

Cardano için yorumlarına devam eden ünlü isim, sonrasında X hesabından yaptığı paylaşımda Cardano’yu işe yaramaz bir kripto para birimi olarak nitelendirdi.

Daha da ileri giden Hayes, ADA için shit coin benzetmesi yaptı.

Ayrıca bugüne kadar Cardano’da başlatılan, yoğun olarak kullanılan veya Cardano tabanlı hizmetler sunan herhangi bir dApp’in olmadığına dikkat çeken Hayes, ADA destekçilerinden böyle bir Cardano tabanlı bir dApp olup olmadığını sordu.

Paylaşımına son olarak Cardano kurucusu Charles Hoskinson’u etiketleyen BitMEX eski CEO’su Hayes, Hoskinson’dan bir cevap istedi.

“Siz ADA destekçileri sunmuş olduğum bu listedeki hangi dAPP orijinal olarak Cardano’da başlatıldı? Yada yoğun olarak kullanılan veya Cardano tabanlı hizmetler sunan herhangi bir dApp var mı?

Benim bu konudaki çok sınırlı bilgim var ve bana göre Cardano tabanlı hiçbir dApp yok.
Bu yüzden ADA bir shit coin.

Sayın Cardano kurucusu Charles Hoskinson beni bu konuda aydınlatın.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail