bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBitmex: Gerçek Paranın Yerine Geçemez

Bitmex: Gerçek Paranın Yerine Geçemez

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Bitcoin Mercantile Exchange (Bitmex), Bitcoin ile ilgili yayınladığı raporda kripto paraların yıllar geçmesine rağmen gerçek para birimlerinin yerini almasının imkansız ötesi olduğunu doğruladı. Yapılan açıklamada kripto paraların mevcut olarak kazanç ve kar ilişkisi olmasına rağmen gerçek paraların ise kullanımı kolay olması, hükümetler tarafından yüzlerce yıl önce onay verilerek üretilmeye başlaması ve sabit bir değeri olması dolayısı ile Bitcoin’in gerçek para birimlerini geçemeyecek, geçememesinin yanında hiçbir zaman gerçek para birimlerinin yerini alamayacak olduğunu açıkladı.

Rapor İle Açıkladılar

Kripto para borsası Bitcoin Mercantile Exchange (Bitmex) raporunda kripto paraların gerçek bir para birimi olması öngörülmüyor. Milyonlarca dolarlık bir kripto para borsasının bu şekilde rapor yayınlaması borsanın güvenilirliğini daha fazla arttıran etkenlerden birisi iken, gerçek para birimlerinin yüzyıllardır kullanıldığı, altın, dolar ve diğer her türlü paranın değeri olmasına rağmen bugün dünyada hala daha asıl paranın yönetiminin DOLAR üzerinden olduğu çok açık. Euro ve Sterlin ise DOLAR ile birlikte eşdeğer en fazla kullanılan para birimlerinden birisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları