BitcoinHaberler

BitMEX: Hükümetler Daha Fazla Harcamaya Gidecek

BitMEX borsasından son dakika yeni bir açıklama yapıldı.

En büyük kripto para birimi borsaları arasında yer alan ve sürekli olarak yaptığı açıklamalar ile dikkatleri pür dikkat üzerine çeken Arthur Hayes’in yönetimindeki BitMEX borsası bugün corona virüsü ile ilgili olarak açıklama yaptı. Hükümetlerin halktan daha fazla tepki ve baskı görecek olduğunu, hükümetlerin bundan sonraki süreçlerde çok daha büyük devasa harcamalar yapmak zorunda kalacaklarına değinen borsa yönetimi, bunun ise hükümetleri zora sokacağını açıkladı.

Zenginlerin ve servet sahiplerinin gelir eşitliğine sebep olduğunu düşünen halkın, hükümetleri bunu düzenlemeye sürükleyecek olduğunu düşünen BitMEX borsası, bu konuda genel kripto para birimlerinin nasıl etkilenebilecek olduğu hakkında ise herhangi bir açıklama yapmadı.

Bitcoin hakkında yapılan açıklamada ise enflasyon ve diğer sorunlar karşısında %50’den çok değer kaybeden BTC’nin gelecek haftalarda daha büyük sınavlar vereceği, hükümetlerin daha büyük baskılarına maruz kalabileceği ima edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu