Kripto HaberleriHaberlerBitMEX, Japonya'da Kullanıcı Kabulünü Durduruyor!

BitMEX, Japonya’da Kullanıcı Kabulünü Durduruyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tokyo yönetiminin aldığı resmî kararlar dolayısı ile BitMEX’e yeni kullanıcı kayıtlarının 30 Nisan 2020 tarihinde durdurulacak olduğuna değinen BitMEX duyurusunda, Japonya merkezli insanlara hizmet vermekten memnuniyet duydukları, ancak yasal kurallara uymak zorunda oldukları gerekçesi ile bu adımı atmak zorunda oldukları kaydedildi.

1 Mayıs 2020 tarihine kadar mevcut kullanıcıların platformda işlemler yapabilecek olduğu, ancak 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren ise Japonya’dan yeni üye işlemlerine izin verilmeyecek ve direkt olarak sistem tarafından engellenecek olduğu açıklandı.

Japonya’ya Elveda

Açık pozisyonların bu süreçten etkilenmeyecek olduğu ifade edilirken, Şeyseller merkezli kripto para birimi borsasının ülkeden resmen ayrıldığı anlamına gelen bu açıklamalar Japonya’da bazı yatırımcıların tepkisini çekmişe benziyor.

*BitMEX’in geri dönüp dönmeyeceği ise belirsiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları