binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitMEX Kurucusu Arthur Hayes, Binance'ten Yine Altcoin Satın Alımı Yaptı

BitMEX Kurucusu Arthur Hayes, Binance’ten Yine Altcoin Satın Alımı Yaptı

Kripto para borsası BitMEX'in kurucusu Arthur Hayes, onchain verilerine göre Binance'ten altcoin satın aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası BitMEX kurucusu Arthur Hayes’in, Binance’ten token başına 3.14 dolardan 314 bin dolara eşdeğer 100.000 PENDLE çektiği bildirildi. Bu hamle, 29 Nisan 2021’den bu yana istikrarlı bir şekilde PENDLE biriktiren Hayes için daha büyük bir eğilimin parçası.

Hayes, ortalama 1.67 dolar fiyattan toplam 1.44 milyon PENDLE topladı ve tahmini maliyeti 2.41 milyon dolar oldu. Hayes, hatırı sayılır yatırımına rağmen, şu anda 4.55 milyon dolar değerinde olan 1.44 milyon PENDLE’ın tamamını elinde tutmaya devam ediyor. Bu, %88.4’lük bir kazançla 2.14 milyon dolarlık gerçekleşmemiş bir kârı temsil ediyor.

PENDLE varlıklarına ek olarak, Hayes’in bilinen kripto varlıkları arasında 463.59 bin dolar değerinde 135.75 ETH, 144.21 bin dolar değerinde 39.946 bin PENDLE ve 40 bin dolar değerinde 10 bin BOND bulunuyor. Bilinen kripto varlıklarının toplam değeri 675.223,23 dolar.

İlgili Haber  DWF Labs Başkanı Andrei Grachev, Altcoin Sezonunun Başlayıp Başlamadığını Açıkladı

Bununla birlikte Hayes’in varlıklarının bundan çok daha fazla olduğu tahmin ediliyor. 24 Şubat 2022’de Hayes, kurucu ortaklar Benjamin Delo ve Samuel Reed ve Gregory Dwyer ile birlikte “BitMEX’te kara para aklamayı önleme programı oluşturma, uygulama ve sürdürmede kasıtlı olarak başarısız olma” suçunu kabul etmişti. Hayes’in ilk kez suç işlemesi ve hayır işlerinde uzun bir geçmişe sahip olması nedeniyle, Denetimli Serbestlik Dairesi herhangi bir hapis cezası olmaksızın iki yıl denetimli serbestlik cezası verilmesini tavsiye etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail