binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDWF Labs Başkanı Andrei Grachev, Altcoin Sezonunun Başlayıp Başlamadığını Açıkladı

DWF Labs Başkanı Andrei Grachev, Altcoin Sezonunun Başlayıp Başlamadığını Açıkladı

Kripto para piyasa yapıcı şirketi DWF Labs'in başındaki isim olan Andrei Grachev, yaptığı açıklamasında altcoin sezonunu değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tartışmalı bir kripto para piyasa yapıcı şirketi olan DWF Labs’in kurucusu Andrei Grachev, yaptığı açıklamasında altcoin sezonuyla ilgili yapılan spekülasyonlara değindi.

Grachev, Bitcoin’in yaşadığı son büyük rallinin ışığında bazı piyasa katılımcılarının bu kez durumun farklı olduğunu ve altcoinlere sıra gelmeyeceğini düşünmesiyle ilgili konuştu. Bu katılımcılar kripto para piyasasına akan paranın altcoinlere değil, Bitcoin’e gittiğini düşünüyor.

Grachev, bu düşüncenin bir hata olduğunu ve bunu tamamen yanlış gördüğünü söyledi. Piyasada birçok düzgün ve değerinin oldukça altında seyreden altcoin bulunduğunu ifade etti fakat spesifik bir altcoin ismi vermedi.

Bununla birlikte Grachev, şimdiye kadar yaşanan rallilerde fırsatları kaçırdığını düşünenlerin endişelenmemesi gerektiğini ve altcoin sezonunun henüz başlamadığını söyledi.

İlgili Haber  Grayscale, Bitcoin Spot ETF'lerde Sonraki Dalga İçin SEC'i Sıkıştırıyor: İşte Detaylar

Grachev’in liderlik ettiği DWF Labs, nispeten yeni bir piyasa yapıcı şirket olarak tanınıyor ve diğer piyasa yapıcı şirketler tarafından piyasayı manipüle etmekle suçlanıyor. Bununla birlikte Grachev, daha önce yaptığı açıklamalarında bu iddiaları sert bir şekilde reddetmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail