coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitMEX Kurucusu Arthur Hayes, Solana'yı (SOL) Tahtından Edecek Altcoini Açıkladı!

BitMEX Kurucusu Arthur Hayes, Solana’yı (SOL) Tahtından Edecek Altcoini Açıkladı!

BitMEX'in kurucusu Arthur Hayes, Katman 1 (L1) blok zincirlerinin gelecekteki görünümüne ilişkin cesur bir tahminde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, Katman 1 (L1) blok zincirlerinin gelecekteki görünümüne ilişkin cesur bir tahminde bulundu.

BitMEX Kurucusu Arthur Hayes Aptos’un L1 Rekabetinde Solana’yı Geçeceğini Öngörüyor

Video röportajında Hayes, Aptos’un Solana’yı geçerek önümüzdeki bir ila üç yıl içinde ikinci en büyük L1 blok zinciri haline geleceğini öngördü. Hayes, bu yılın Eylül ayında öngörüsü hakkında daha fazla ayrıntı açıklamayı planlıyor.

Görüşme sırasında Hayes, Aptos’un Solana’yı devirme potansiyeline sahip olduğuna ve böylece L1 alanında baskın bir oyuncu haline geleceğine inandığını belirtti.

Bu öngörü, çeşitli platformların ölçeklenebilirlik, işlem hızı ve geliştiricilerin benimsemesine dayalı üstünlük için yarıştığı blok zinciri sektöründeki rekabet dinamiklerinin altını çiziyor.

İlgili Haber  Bu Altcoinin Geliştiricileri Bugün Yüklü Miktarda Tokenin Kilidini Açtı: Hemen Coinbase'e Taşıdılar

Hayes ayrıca önümüzdeki iki ila üç yıl içinde kripto para piyasası üzerinde belirdiğini gördüğü önemli bir riskin de altını çizdi.

Büyük bir kripto saklama kuruluşunun saldırıya uğrayabileceği ve bunun da kripto para birimlerinde 50 milyar ila 100 milyar dolarlık bir kayba yol açabileceği konusunda uyardı.

Hayes’e göre böylesi bir felaket, mevcut piyasa döngüsünün sonunu getirecek ve potansiyel olarak sektör genelinde ciddi yansımalara yol açacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Tahsy

Aptos sürekli arz basıyor. Hırsız bir proje solananin da ondan geri kalır bir yeri yok ama. Ben olsam sei derdim.

Şevki Topuz

İnjective 👍

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları