binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitMEX'in CEO'su Arthur Hayes: 2018 Tahmini 50.000 Dolar

BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes: 2018 Tahmini 50.000 Dolar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes, CNBC televizyonundan yaptığı açıklamada Bitcoin’in bu sene sonuna doğru 20.000 dolar değil 50.000 dolar seviyesine kadar yükselecek olduğunu, bunun kripto paralar için imkansız bir durum olmadığı üzere 10.000 dolar sınırının da kısa süre içerisinde aşılacak olduğuna değindi. Bitcoin ve kripto para dünyası için büyük önem taşıyan BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes, bu konuda yaptığı açıklamasında 10 yıldan kısa sürede 200.000 milyar dolar piyasa değerini aşan bir kripto paranın yükselmesinin önünde en ufak bir engel dahi olmadığını, sürekli olarak daha iyi seviyelere çıkmasının önünde bir önlemin olmadığını açıkladı.

Bitcoin 2018 Sonu Artışı Ne Kadar Olur?

Bitcoin’in bu yılın sonunda ne kadar olacak olduğu ile ilgili olarak kendisine sorulan soruya tam olarak 50.000 dolar yanıtını vermese de 50.000 dolar seviyesine kadar yaşanacak olan artışların normal ve beklenen artışlar olduğunu ifade eden ve belirten Hayes, bu konuda yatırımcı kişiler tarafından Bitcoin’e yatırım yapılmasını önerdiğini ve önermeye de devam edecek olduğunu açıkladı. BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes, daha önce buna benzer açıklamalar yapmış ancak tahmin konusunda net bir rakam vermemişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail